Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6126

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Тепловентилятор водяний

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Тепловентилятор водяний

тепловентилятор водянийЗимова тематика стає усе актуальніше й хоча до справжніх морозів і снігопадів ще далеченько, струмок покупців у магазини побутових обігрівачів стає всі полноводнее. До слова про воду: мова сьогодні піде про такий пристрій, що має до оксиду водню саме безпосереднє відношення. І називається цей девайс так: тепловентилятор водяник. Будемо знайомитися!

Насамперед, пояснимо: вода в цьому приладі - він ще називається водяним калорифером з вентилятором - виконує роль теплового агента, що передає енергію теплообміннику, що, у свою чергу - навколишньому простору за допомогою примусової конвекції. В-Загальному, звичайний тепловентилятор. Хочеться запитати: а навіщо тут, властиво, вода?

Вода-Те не проста, а гаряча. І береться вона із системи опалення, що вже існує в даному місці й до того ж справно працює. Однак у силу великий инерционности занадто повільно віддає тепло - навіть якщо в трубах вода гаряча, як окріп. А хотілося б швидше. От ми й відводимо частину цього кипяточка в наш тепловентилятор водяний, пропускаємо його по мідних або сталевих трубках з оребрением, обдуваючи їхнім потужним вентилятором, і одержуємо на потік теплого повітря. Жалюзі, установлені на виході, дозволяють регулювати напрямок цього потоку

Зрозуміло, вода в системі опалення, до якої підключається тепловентилятор водяник, повинна бути по-справжньому гарячої. Оскільки багато підприємств мають свої котельні, це не становить великої проблеми. Однак навіть якщо в системі опалення не дуже гаряча вода, калорифер «вичавить» з її навіть ті вбогі залишки тепла, які є. Що неминуче відіб'ється на температурі в приміщенні, причому, у кращу сторону

По способі установки тепловентилятори бувають напольние, настінні й стельові. Напольние й настінні тепловентилятори застосовуються набагато частіше стельових, їхня модельна лінійка більше різноманітна, а установка й обслуговування - простіше. Сучасні технології дозволяють програмувати роботу таких агрегатів у тих випадках, коли присутність людини в конкретному приміщенні утруднене або неможливо, наприклад, всушилках.

Істотний момент при виборі тепловентилятора - це не його потужність, а тепловтрати в приміщенні, що передбачається опалювати. Адже «від гарного життя» ніхто не стане витрачати зайві гроші, щоб придбати нову гучну «іграшку». Стало бути, наявна система опалення не справляється зі своїм завданням, що може бути викликано цілим рядом причин: уже згаданої нами поганою термоізоляцією приміщення або занадто більшим його обсягом, низькою температурою води в системі, наявністю приточной вентиляції або протягів, а також безліччю іншому, специфічному й властивих саме цьому конкретному виробництву або будинку властивостей. При тому самому обсязі опалювального приміщення різниця в тепловтратах може становити кілька тисяч!

Переваги калориферів у тім, що при їхньому використанні не потрібно додаткових капіталовкладень (зрозуміло, крім покупки самого тепловентилятора), енергоспоживання обмежене тільки потужністю двигуна, що приводить у рух вентилятор, а при бажанні пристрій можна оснастити додатковим устаткуванням, наприклад, фільтром для повітря

Застосовуються калорифери для опалення приміщень великого обсягу промислового або культурного призначення: цехів, СТО, магазинів, складів, ангарів, теплиць, ферм, спортзалів, виставочних залів, магазинів і т.п. Додамо, що в теплу пору року тепловентилятор водяник можна використовувати як звичайний вентилятор, що печенею влітку дуже доречно.

Будет Вам Полезно
На ринку будівельних матеріалів існує два види плитка - бетонна й полімерна, але при ць
Если подача воды в ваш дом осуществляется нерегулярно и такая ситуация вас совершенн
Перед тим, як класти плитку на дерев'яну підлогу потрібно його оглянути й визначити, з я
Принцип работы и назначение тепловых завес Тепловые завесы особенно актуальны в холо