Новые Советы

2675

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2513

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5965

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2862

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як шпаклювати стіни й потовк із гипсокартона

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

http://www.sinuscan-201.ru/sweetness-on-line/5.html

 


Як шпаклювати стіни й потовк із гипсокартона

Отже, шпаклівка куплена, прийшов час застосувати її вделе.

Шпаклівка буває 2 типів, стартова й фінішна. Стартова шпаклівка призначена для вирівнювання всіх нерівностей поверхні (звичайно вони залишаються після штукатурки), фінішна ж шпаклівка необхідна для кінцевого вирівнюючи стін. Стартова шпаклівка може наноситися товстими шарами до 5 мм, товщина нанесення фінішної звичайно становить 1-3 мм.

Перш ніж приступитися до шпаклівки, необхідно переконатися, що робоча поверхня, їй можуть бути стіни, гипсокартон, потовк, готова.

Вона повинна бути відчищена від старої штукатурки, шпалер, шпаклівки, фарби. Зі шпаклювальної поверхні повинна бути вилучена пил. Звичайно після очищення її ґрунтують. Усього готову ґрунтовку наносять за допомогою валика. При цьому важливо накласти її рівномірно, в один шар, без пропусків

Шпаклювальні склади Наносять на підготовлені обробляти^ся поверхности, що, при плюсовій температурі навколишнього середовища й поверхонь, що обробляються, від +10 до +25 С при відносній вологості не нижче 60%.

У наш час найбільше часто використовується суха шпаклівка, у вагових мішках по 20-25 кг, вона засипається в ємність із водою й ретельно розмішується дрилем з насадкою-міксером до одержання однорідної маси. Деякі шпаклівки передбачають час витримки, звичайно воно коливається в межах 5-10 хвилин, після чого шпаклівку треба ще раз перемішати й вона готова киспользованию.

Шпаклівка може наноситися як за допомогою шпателя так і за допомогою пістолета-розпилювача

При виконанні робіт шпателем рекомендується спочатку заповнити більші виїмки й нерівності, а коли розчин затвердіє й висохне, укладати шар, що вирівнює. суміші, Що Вирівнюють, наносяться плавними рухами, бажано одним тонким шаром і за один прохід. Найкраще використовувати для цього широкий шпатель із нержавіючого металу. Використання двох шпателів - основн і допоміжного (великого й маленького) - дозволяє наносити всю суміш без залишку й заодно очищати інструменти. Вирівнювати внутрішні кути зручно за допомогою спеціального кутового шпателя. Правильність геометрії кутів і стін можна перевірити, скориставшись будівельним рівнем. Остаточне шліфування поверхонь проводять шліфувальною терткою сручкой.

Правильна технологія шпаклювання стелі складається з декількох етапів. Як і у випадку зі стінами, зі стелі необхідно видалити весь пил. Потім на стельову поверхню наноситься ґрунтовка, що забезпечує краще "зчеплення" пилу, що залишилося, і підготовляє поверхня під Нанесення шпаклівки. При необхідності на стелю наклеюється спеціальна стеклотканевая сітка, для того, щоб шар шпаклівки краще тримався. Всі роботи варто проводити на піднесенні (спеціальних мостках або драбині), подбавши при цьому про безпеку. Після ґрунтування на поверхню стелі наноситься шпаклівка. Робити це можна вручну, або механічним способом. Ручне шпатлювання стелі виконується шпателем, довжиною звичайно до 30 див. Механічне шпатлювання здійснюється розпилювачем. Шпатлевочний розчин при цьому повинен бути досить рідким

Шпаклівка гипсокартона також має свої нюанси. Тому що гипсокартон сам по собі має рівну поверхню, і тому його найчастіше не треба шпаклювати повністю, тільки місця стиків плит і ямки від саморезов, на стики спочатку наклеюється серпянка, а потім наноситься шпаклівка. Після висихання поверхня ошкуривается.

Не забувайте, що акуратна шпаклівка стін є дуже важливою частиною роботи при завершенні обробки приміщення, адже від цього залежить загальне враження від простору, краса й рівність стін радують око й благотворно впливають ваше на настрій

Будет Вам Полезно
З метою здешевлення будівництва багато домашніх майстрів зважилися на те, щоб виготов
Укладання теплої плівкової підлоги доступні навіть людині, що не має особливих пізнан
Кручені сходи - прекрасне доповнення до дизайну будь-якого приміщення. Пристрій кручен
Все більша кількість людей, піклуючись про комфорт свого житла, прагнуть зробити підло