Новые Советы

2733

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2556

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6061

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2910

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Опалення на твердому паливі

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Опалення на твердому паливі

опалення на твердому паливіЩо ми про тверде паливо знаємо? Якщо людина не зіштовхувалася із цим жодного разу, відповість не замислюючись: «Дрова, рідше - вугілля!». Але ж зараз на ринку присутній безліч видів палива й відповідно для різних видів опалювального твердотопливного встаткування (казанів).

Давайте ознайомимося із самими популярними й не дуже твердими видами палива, завдяки яким у вас їсти можливість ощадливо опалювати свій будинок, котедж, виробниче й складське приміщення, а так само приміщення яке бідує вотоплении.

Дрова - це деревина, що після заготівлі, піддається розпилу необхідної величини, потім складируется в спеціально відведеному місці або біля будинку для наступної просушки й згодом іде на опалення на твердому паливі за допомогою печі, опалювального казана, каміна й так далі. Є одна істотна перевага - це ціна, на даний момент найбільш дешевий вид палива, але в тому випадку якщо здобувати його в лісництвах. Мінус - більші витрати трудових ресурсів пов'язані з погрузоразгрузочними роботами, різанням-рубанням, складуванням і транспортуванням

Вугілля - паливо, що добувається шахтним методом. У недавнім минулому досить розповсюджений вид палива, використовуваний для промислового внутрішнього комплексу, а для приватного сектора вугілля використовувалося ні настільки широко. Плюс цього виду палива - невеликої кількості палива досить для опалення невеликого приміщення. Мінус - підвищений ступінь зольності (шлаки), що доходить порядку 20% від загального обсягу палива, що спалюється, і неприємний захід. Є безлічей сортів вугілля: бурий, кам'яний, длиннопламенний, кокс, антрацит і так далі.

До брикетів ставляться: деревина пресована й відходи деревообробки. Даний вид палива для опалення на твердому паливі виробляється сектором промисловості і є паливом досить зручним, оскільки має досить більшу вагу на одиниці об'єму й представляється зручним як для транспортування, так і складування. Витрата даного виду палива невеликий і порівнюється з вугіллям, але не має недоліки вугілля. Брикети мають невелику зольність (7-15%), а при їхньому спалюванні відходи являють собою не шлаки, що підлягає утилізації, а звичайна зола, що, згодом можна використовувати як добриво. Ціна такого твердого палива рівносильна вартості вугілля, з виправленням на його якість, оскільки витрата палива перебуває в прямої залежності від ефективності встаткування, де відбувається спалювання палива, і від якості самого палива. Це добре знайомо водіям автомобілів, які купують якісне (зрозуміло, дороге) паливо, оскільки це прямо пов'язане з надійною роботою техніки

Пеллети ставляться до спеціального палива, що застосовується для автоматичного завантаження в устаткування з подальшим його спалюванням для одержання тепла. Дане паливо має найбільший емісійний клас по екології й відповідає всім європейським екологічним номам. Паливо досить зручне, а його витрата невеликої за рахунок високої щільності, і, що дивно, але пеллети тонуть у воді, хоча й виготовлені з відходів деревини. Зольність пеллет перебуває на рівні 0,5-1 % і, спалюючи одну тонну гранульованої речовини, ви в результаті одержите відходів усього порядку 10-ти кілограм. Дане паливо створювалося спеціально для автоматизованої подачі, і лише при даному виді палива можливе здійснення автоматизованого розжига, що немаловажно для автономного комфортного й, що саме головне - ощадливого опалення. Мінусів цей вид палива не має, але одна умова повинне дотримуватися неухильно - приміщення для зберігання повинне бути сухим і провітрюваним, оскільки пеллети мають вологість до 9% і досить гигроскопични.

Будет Вам Полезно
Сучасна технологія кладки стін із блоків успішно дозволяє втілити в життя будова конс
Найважливішим будівельним матеріалом сьогоднішнього й завтрашнього дня є вагонка. Ва
Сьогодні, як відомо, камін служить не тільки джерелом обігріву приміщення, але і як пр
Свёрла по металлу, как видно по названию, предназначаются для проделывания отверстий