Новые Советы

2767

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Недоліки електромонтажу в будинках офісного типу

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Недоліки електромонтажу в будинках офісного типу

Досить часто в сучасному світі організації розуміють необхідність у неком порядку слабкострумових мереж і електропроводки. При зростаючій вартості метра квадратного, вартості оренди етогоже обсягу площі й простору робочого місця, надто важливо покористуватися із предоставившихся можливостей. Отут уже орендареві й власникові почасти може допомогти правильне розташування робочих столів співробітників. З початку облицювання й оснащення купленої або орендованої площі тільки вкрай нетямущий не буде думати про планування вофисе.

Підіб'ємо підсумок - ви, як керівник, усі продумали, провели не одну годину, а те й день у старанні одержати зі своєї площі найбільш зручне розташування робочих місць. Провели лицювальні роботи, виконали електромонтажні роботи. Стіни, напевно, оббили гипсокартоном, електрика проведена через гипсокартон схованим способом. Але через який той час, з високою ймовірністю, виникнуть питання по місця розташування місць для роботи, прийдуть нові співробітники й, зрозуміло, знадобляться й нові робочі місця. Тут, саме, і прийдуть незручності!

Неграмотно проведений електромонтаж на етапі ремонту, скоріше навіть не стільки монтаж, а спосіб електропроводки заподіє вам згадані мною незручності! Вас урятує нова технологія - кабельні структуровані проводки! Розробляють їхня велика кількість корпорацій, але однієї із самих популярних кабельних офісних систем є Legrand у форм-факторі Mozaik. Всі розетки ставляться в кабель шляхом простого защелкивания! Legrand задумалися також і про не настільки помітні речі - деталях, що облагороджують "зовнішність" кабельної системи ( кути плоскі, зовнішні, т-образні,, внутрішні різні види заглушок і т.д.).

З обліком усього цього, при переносі робочих місць найбільші незручності для вас - це покупка пари-трійки метрів проводів і сліди від отворів на гипсокартоне, які залишилися після демонтажу кабелю зі старого місця й переїзду на нове місце. До того ж, природно, можна не переносити, а наростити, додати або відвести убік і т. д.

Ми порахували, що один стіл, що складається із двох силових і 2х розеток для комп'ютера від Legrand DLP, Legrand Mozaik коштує приблизно 900 руб. У класичному схованому виконанні розетки найвідомішої в Росії настановної серії Legrand для схованої проводки - Valena можна придбати приблизно за 670 руб. Чи настільки це значна різниця - оцінювати вам! У кожному разі метою цієї статті було запропонувати вам подумати й нагадати, що в електриці непотрібних деталей бути не може!

Будет Вам Полезно
Приобретая квартиру в старом фонде, который относится к послевоенной постройке, приг
Мова йтиме не про звукову карту й не про клавіатуру, а про комп'ютерний стіл. А гарний ст
Кожний напевно зауважував, що будь-який будинок має свою атмосферу. В одному будинку ди
Система каналізації є важливою тридцятимільйонною частиною інженерної системи в бага