Новые Советы

2680

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2515

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5971

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2865

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як покрити дах металлочерепицей

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як покрити дах металлочерепицей

як покрити дах металлочерепицейСеред такої розмаїтості покрівельних матеріалів, найбільш сучасн і кращим є металева черепиця. Що ж таке металлочерепица? Як покрити дах металлочерепицей?

Металлочерепица - це покрівельний матеріал, що виготовляється з високоякісної загартованої сталі. Цю сталь зверху покривають багатошаровим полімерним покриттям. Вона може бути самих різних квітів. За формою металлочерепица нагадує стандартну черепицю. Вона виготовляється методом спеціальної роликової прокатки. Далі металлочерепица проходить холодне штампування. Виготовлені аркуші стали покривають шаром алюмінію або цинку або ж сплаву цих металів. Потім вона ґрунтується, пресується й неї покривають особливим захисним шаром самих різних полімерів. Полімерне покриття охороняє сталь від корозії, з'являється стійкість до ультрафіолету й забезпечує стійкість кольору. Кожний з елементів такого багатошарового матеріалу виконує важливі функції. Звичайно, у металлочерепици є недоліки. Це підвищена витрата при використанні для покриття покрівлі. Також вона виготовлена з матеріалу, що має сложнейшую геометрію. Ну й останній недолік, підвищений шум при дощі або при сильному вітрі. Однак гучність даху звичайно викликана неправильною й неякісною установкою. Тепер розглянемо питання, як покрити дах металлочерепицей.

Перед тим як почати робити покриття покрівлі з металлочерепици, необхідно зробити вентильований зазор, а також виконати шумо, і пароізоляцію. Інакше буде утворюватися конденсат усередині даху. Установка аркушів металлочерепици виконується за допомогою брусків або рейок, на які закріплюють покрівельне покриття. Закріплювати аркуші можна за допомогою шиферних цвяхів або саморезов. Установити металлочерепицу можна самостійно. Якщо, звичайно ж, площа даху не більша, і не складна конфігурація (димоходи, пожежний вихід). Виробники будматеріалів у наш час прагнуть допомогти заощадити, що бажає купити металлочерепицу, максимально полегшити процес укладання й установки будівельних матеріалів. Наприклад, покупець буде задоволений більше дешевим матеріалом і тим як зручна установка. І незабаром на зекономлені гроші можна купити якихось інші виробів

Для того щоб знати відповідь на питання, як покрити дах металлочерепицей, необхідно порадитися із професіоналом, або прочитати інструкцію, що додається до матеріалу. Навантаження й розвантаження металевої черепиці потрібно здійснювати акуратно, щоб уникнути яких-небудь механічних ушкоджень. металеву стружку, ЩоУтворилася в процесі установки, потрібно акуратно забирати за допомогою спеціальної м'якої щітки. При забрудненні поверхні металлочерепици, необхідно змити бруд миючим м'яким засобом. Не рекомендується використовувати для очищення бруду, що чистять абразивні засоби й речовини, засновані на розчинниках. Для того щоб очистити поверхня від льоду й снігу, не можна користуватися ломом і сніговою лопатою. Різання пластин металлочерепици потрібно робити ножицями по металі, ножівкою або електричною ручною пилкою. Як гідроізоляційний шар необхідно використовувати антиконденсатную плівку. Між металлочерепицей і балками обов'язково потрібно застосовувати самоклеющийся пористий ущільнювач. Це може бути мінеральна вата, скловата, пенополистирол або пінопласт. При пересуванні по металевій черепиці треба використовувати м'яке взуття. Важливо пам'ятати, що не слід наступати на гребінь хвилі!

Будет Вам Полезно
Шпаклювальні роботи - це процес, що має потребу в створенні певних кліматичних умов не
Сучасні будівельні матеріали для будинку або котеджу відрізняються високими характер
В 70-е роки 20 століття в Європі з'явився гортати, і от уже більше 30 років цей матеріал усп
Той факт, що клімат останнім часом придбав чутливі зміни почуває увесь світ, а особливо